Враховуючи генетичну схильність або зміни якостей шкіри, таких як еластичність і тургор, вікових змін або втрати ваги, товщина і кількість шкірних покривів може змінюватися. Гравітація негативно впливає на наше тіло, з часом відтягуючи шкіру вниз, тканини починають провисати і виглядати не так естетично як нам хотілося б. Проблема провисання шкіри на плечах з’являється при різкій втраті ваги, і ні спорт, ні масажі не в силах виправити цей дефект. На сьогоднішній день існує велика різноманітність процедур, які допоможуть зробити Ваші плечі більш привабливими і витонченими. І одна з них – брахіопластика.
Брахіопластика (пластика плечей) – пластична операція, метою якої є видалення зайвої шкіри і жирових тканин з внутрішньої поверхні плечей зі зменшенням окружності. Брахіопластика – єдиний спосіб позбутися від зайвих об’ємів в зоні плечей, тому якщо вже є жировий прошарок на плечі, то позбутися її іншими способами практично неможливо, так як шкіра вже розтягнута і тургор втрачений, а фізичні вправи впливають виключно на м’язову систему, і ніяк не на шкіру.
Показання до брахіопластики:
– незадоволеність зовнішнім виглядом, непропорційність плечей до тіла;
– надлишок шкіри в зоні плечей, поява так званих «крил»;
– надмірна кількість жирових відкладень в зоні плечей;
Підготовка до брахіопластики:
Перед операцією необхідно проконсультуватися з лікарем і повідомити йому про прийом лікарських засобів і наявності алергії. Необхідно здати ряд лабораторних та інструментальних аналізів:
Як проходить операція?
Операція проходить в умовах стаціонару, тривалість виконання від двох до трьох годин в залежності від техніки і обсягу роботи. Брахіопластика здійснюється під загальним або внутрішньовенним комбінованим наркозом. Хірург визначає об’єм тканин, який запланований для висічення і потім проводить маркування для точного визначення місця нанесення розрізів, їх величини і напрямку. Необхідною маніпуляцією після даного етапу є введення в промарковану область розчину адреналіну і лідокаїну. Адреналін є судинозвужувальних препаратом, тим самим попереджає масивні кровотечі з місця операції. Цей розчин допомагає поліпшити відшарування тканин. При великому обсязі жирових тканин може бути проведена ліпосакція.
Розріз розташовується по внутрішній поверхні плеча, поздовжньо, починаючись від пахвової складки і до середини плеча. Лікар відсікає клапоть шкіри до фасції, поєднуючи край розрізу так, щоб сформовати охайно контур рук. Через два тижні необхідно зняти шви. Термін зняття швів залежить від індивідуальних особливостей Вашої шкіри. На шов накладають фіксуючий пластир і еластичний бинт.
Протипоказання:
– гострі вірусні захворювання;
– онкологічні захворювання;
– вагітність;
– грудне вигодовування;
– супутні захворювання органів і систем в стадії декомпенсації;
– цукровий діабет;
– порушення системи згортання крові.
Після операції необхідно особливо ретельно стежити за особистою гігієною, так як операційна рана ще не до кінця зажила, і є ймовірність інфікування. Серед ризиків також можуть бути: гематоми, асиметричні рубці і набряки. Також може бути невелика натягнутість і відчуття напруженості шкіри рук, це нормально, і проходить через 7-10 днів.
Як проходить реабілітація?