Оцініть якість послуг

Вкажіть рейтинг!

Ваш відгук успішно надісланий!

Гладкомаз Наталія

06 Жовтня 2022 в 11:32

Я 19.08.2022 робила операцію на хребті в MedClinic, і хотіла би висловити велечезну подяку доктору Єрошкін Олексій Андрійович Нейрохірург, травматолог, Омельченко Анастасія Віталіївна Хірург, Захаренко Максим Миколайович Анестезіолог за проведення операції. Доктори з великої літери, уважні, дбайливі, лікарі від Бога з золотим сердцем та руками. Дай Боже йому сил та здоровья, бо вони насправді рятують життя і роблять людей здоровими. Також висловлюю велику подяку персоналу клініки медпрацівникам та адміністраторів, ви надзвичайно вродливі, та турботливі, ви такі гарні і чуйні, дай Вам Бог здоровья та веселих паціентів. Бажаю всього найкращого лікарям та медперсоналу.

Читати далі

Лісніченко Лілія

19 Вересня 2022 в 21:50

Захаренко Максим Миколайович, з таким позитивним та професійним лікарем ніяка анастезія не страшна. Дякую Вам за Вашу роботу.

Читати далі

Катерина Олексіївна

22 Липня 2022 в 17:54

Подяка лікарям Зінь Дмитру Миколайовичу та Гринько Івану Ігоровичу за гарно виконану операцію по видаленню полілів. Це професіонали свого діла, яким можна довіритись.

Читати далі

Янковий Ярослав Валерійович

30 Вересня 2021 в 12:28

Звернувся в MedClinic з проблемою біль в паховій зоні живота. Завдяки Мідик Ярославу Тарасовичу було швидко діагностовано проблему. Також висловлюю велику вдячність Єрошкіну Олексію Андрійовичу нейро хірурга який усунув цю проблему, це людина професіонал свого діла. Дакую MedClinic та персона за турботу та піклування все було на вищому рівні.

Читати далі

Янковий Ярослав Варерійович

30 Вересня 2021 в 11:52

Звернувся до поліклініки MedClinic з проблемою в паховій зоні живота. Хочу подякувати Мідик Ярослава Тарасовича за вчасне виявлення та усунення моєї проблеми. Також хочу виразити свою вдячність Єрошкіна Олексію Андрійовича нейро гірурга це дійсно професіонал свого діла.

Читати далі