Оцініть якість послуг

Вкажіть рейтинг!

Ваш відгук успішно надісланий!

Катерина Олексіївна

22 Липня 2022 в 17:54

Подяка лікарям Зінь Дмитру Миколайовичу та Гринько Івану Ігоровичу за гарно виконану операцію по видаленню полілів. Це професіонали свого діла, яким можна довіритись.

Читати далі

Янковий Ярослав Валерійович

30 Вересня 2021 в 12:28

Звернувся в MedClinic з проблемою біль в паховій зоні живота. Завдяки Мідик Ярославу Тарасовичу було швидко діагностовано проблему. Також висловлюю велику вдячність Єрошкіну Олексію Андрійовичу нейро хірурга який усунув цю проблему, це людина професіонал свого діла. Дакую MedClinic та персона за турботу та піклування все було на вищому рівні.

Читати далі

Янковий Ярослав Варерійович

30 Вересня 2021 в 11:52

Звернувся до поліклініки MedClinic з проблемою в паховій зоні живота. Хочу подякувати Мідик Ярослава Тарасовича за вчасне виявлення та усунення моєї проблеми. Також хочу виразити свою вдячність Єрошкіна Олексію Андрійовича нейро гірурга це дійсно професіонал свого діла.

Читати далі

Ширяева Екатерина Николаевна

29 Вересня 2021 в 1:39

Доброго времени суток! Хочу выразить благодарность администрации клиники за оперативный, квалифицированный подход к решению моей проблемы. Я обратилась с вопросам об обследовании, консультации специалиста 28.09.2021 года по номеру, указанному на сайте и получила полноценную информацию об услугах клиники, стоимости, возможности обследований и др. Я получила ответы на все свои вопросы. Девочки не только дали мне полноценную консультацию точно и профессионально, но и своим доброжелательным, внимательным отношением, позитивным настроем помогли сделать выбор клиники, в которую буду обращаться сама и рекомендовать всем своим знакомым и друзьям! После длительного поиска мой выбор - Ваша Клиника! Я благодарна Вам за теплое отношение и квалифицированную помощь!

Читати далі

Тетяна

11 Вересня 2021 в 21:41

Зверталася в клініку з проблемою блашинг-синдрому. Дуже приємні працівники :адміністратори, лікарі, медичні сестри .Отримала гарні консультації лікарів, здала аналізи і 28.07.2021 мені було зроблено торакоскопічну симпатектомію. Дякую команді лікарів-професіоналів: Єрошкіну О.А., Омельченко А.В. , Захарченку М. та всій їхній команді за отримання бажаного результату та їх професіоналізм! Міцного здоров'я ВАМ та успіхів у Вашій благородній справі! Хай щастить!

Читати далі