Любов до себе і свого тіла дає кожній жінці внутрішню впевненість і почуття жіночності. Кожна знає наскільки це актуально зараз – не втратити себе і свою жіночу сутність в активному потоці життя. Але що робити, якщо не любов до своїх форм або комплекси через незадоволеного розміру грудей вже давно засіли в голові? Працювати над собою і робити тіло мрії! Не тільки правильне харчування і спорт може допомогти в цьому питанні, але і сучасна хірургія здатна подарувати бажані форми кожній жінці! Перше збільшення грудей було зроблено в 1962 році. І до сьогоднішнього дня пластика грудей є дуже популярною процедурою. А ще з кожним роком процес проведення операції в Києві, і не тільки, поліпшується, що дуже радує і дозволяє мільйонам жінок полюбити своє тіло ще раз!
Що таке маммопластика і в яких випадках її потрібно робити ?
Мамопластика – це ендопротезування грудей імплантами. Мета такої процедури – корекція форми грудей (її збільшення / зменшення в цілому або досягнення симетрії).
Причини проведення пластичної операції грудей у жінок бувають різні:
– бажання повернути колишню форму грудей після пологів, вигодовування або вікових змін;
– внутрішнє бажання збільшити форму грудей, щоб позбутися від комплексів, які пов’язані з маленьким розміром грудей;
– занадто великий розмір грудей, який може привести до проблем з поставою;
– антисимметрия грудних залоз, яка викликає дискомфорт при виборі нижньої білизни та одягу в цілому.
Протипоказання до маммопластике:
– до 18 років;
– при запальних захворюваннях молочної залози;
– при гострих інфекційних захворюваннях або пов’язаних з кровотворними органами;
– при будь-яких онкологічних захворюваннях;
– в період лактації і після її завершення протягом 6 місяців;
– при гострому тромбозі;
– при нирковій недостатності або хвороб нирок.
Також рекомендується проконсультуватися з лікарем з приводу всіх показань і протипоказань до маммопластике.
Які види маммопластики бувають?
Виділяють три види:
– ендопротезування (збільшення форми грудей, її корекція);
– редукційна маммопластика (зменшення форми грудей);
– мастопексия (підтяжка грудей за допомогою імпланту або без нього)
Проведення пластичної хірургії корекції грудей
Успішна операція буде лише в тому випадку, якщо правильно підібраний імплант, хірург є справжнім майстром в цій справі і підтриманням всіх норм в післяопераційному періоді. Також операція проводиться під анестезією.
Перш ніж проводити операцію лікар і пацієнт обговорюють всі деталі процедури. Хірург повинен точно розуміти, що чекає жінка після операції і сходяться чи її бажання з можливостями. Необхідно вибрати який імплант ставити і яким способом.
Імпланти за формою поділяються на анатомічні та круглі. Більш природною формою є анатомічна, згладжена зверху і більш опукла знизу. Саме вона є популярною серед європейців. Кругла форма більше користується попитом в Америці. У клініці форму імпланту підбирають відповідно до побажань пацієнта.Тут особливих протипоказань або рекомендацій до вибору форми імпланта немає.
Матеріал, який використовується для імплантів, як правило, силікон. Вони не викликають ускладнення і практично завжди успішно використовуються довгі роки без проблем. Якщо і виникають ускладнення, то вони пов’язані з недотриманням правил в період реабілітації пацієнтом.
Імплант вставляється через розріз (приблизно 4 см). Розріз може бути підгрудний, околососковий, пахвовий. Підгрудний є найбільш популярним розрізом. Щоб протез повністю вріс в м’яз, необхідно від 2 до 6 місяців. Саме на цьому етапі пацієнтка повинна дотримуватися ряду правил для успішного повного завершення процедури корекції грудей
Питання-відповіді >>
Чи можна займатися спортом в реабілітаційний період?
Після операції категорично заборонено давати будь-яку фізичну навантаження на верхній плечовий пояс і вертикальне навантаження (віджимання, плавання, біг, підняття важких предметів). Через 2 місяці вже можна повертатися до спорту.
З якого віку можна робити маммопластику?
Операція проводиться не раніше 18 років. Але рекомендується робити її після 22 років, саме в цьому віці відбувається повне завершення формування молочних залоз.
Чи будуть проблеми під час вагітності або годування якщо до цього зробити маммопластику?
Не буде ніяких проблем! Імплант не проникає в молочну залозу і взагалі ніяк не контактує з нею.
Яка ціна маммопластики в Києві?
Чіткої ціни немає, вона залежить від вибору імпланю.
Чи буде видно, що в грудях імплант?
Якщо хірург проведе операцію грамотно і пацієнтка буде дотримуватися всіх рекомендацій в післяопераційний період, то визначити, що в грудях є протез зможе тільки фахівець.
Чи буде провисати груди з віком після корекції грудей?
На жаль, маммопластика не здатна зупинити процес старіння грудей.